Spoštovani starši,
v skladu s spremembo odloka o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja, z dne, 29. 01. 2021, Vam sporočamo, da bo pouk za učence od 1. do 3. razreda, v ponedeljek, 01. 02. 2021, potekal v prostorih šole in ne na daljavo, kot je bilo sprva predvideno. Učno-vzgojni proces bo potekal v skladu z urnikom. Za vse ostale učence od 4. do 9. razreda pouk še naprej  poteka na daljavo.
Zaradi tehničnih težav s programom za pošiljanje sporočil je prišlo do 7 urnega zamika pri dostavi sporočil.  Sporočilo, da se pouk v ponedeljek, 1.2.2021, izvaja v šoli za učence od 1. do 3. razreda, vam je bilo prav tako posredovano in ga boste zaradi tehničnih težav  prejeli z nekaj urnim zamikom.
Hvala za razumevanje!
Stanislav Bezjak, ravnatelj OŠ Velika Nedelja