Spoštovani starši!

Na podlagi okrožnice MIZŠ z dne, 14. 10. 22020, bo od ponedeljka, 19. 10. 2020, do petka, 23. 10. 2020, potekal pouka za učence od 6. do 9. razreda na daljavo .

Športni dan v soboto, 17. 10. 2020, bo za učence iz OŠ Velika Nedelja potekal normalno po načrtu.

V tednu od ponedeljka, 19. 10. 2020, do petka, 23. 10. 2020 bomo na daljavo izvajali obvezni del pouka po urniku in ure dodatne strokovne pomoči. Obveznih in neobveznih ur izbirnih predmetov na daljavo ne bomo izvajali. Prav tako se na daljavo ne bodo izvajale ure dodatnega in dopolnilnega pouka in ure individualne in skupinske pomoči.

Pouk na daljavo bo potekal preko spletnih učilnic Moodle in po veljavnem urniku. Učenci dostopajo do spletnih učilnic s svojim AAI računom. Navodila za vstop učencev v spletno učilnico Moodle vam pošiljamo v nadaljevanju tega obvestila.

Za tehnično pomoč se lahko obrnete na računalničarja Jožeta Ostroška (041 876 066) ali preko elektronskega naslova jozef.ostrosko@gmail.com .

Za pomoč pri delu v spletni učilnice se lahko obrnete na učitelja Marka Skoka (041 347 145) ali preko elektronskega naslova marko.skok@guest.arnes.si .

Za čas pouka na daljavo bomo v šoli vsem učencem, ki nimajo ustrezne računalniške opreme, omogočili izposojo šolske računalniške opreme.

Če vaš otrok za izvedbo pouka na daljavo nima ustrezne računalniške opreme (prenosni računalnik ali stacionarni računalnik s kamero, dostop do interneta) se obrnite na računalničarja Jožeta Ostroška (041 876 066, jozef.ostrosko@gmail.com ) in se z njim dogovorite za prevzem šolske računalniške opreme.

Navodila za vpis v spletne učilnice

Stanislav Bezjak, ravnatelj