OKROŽNICA!

1. ŠPORTNIDAN, med razredno tekmovanje v atletiki

V soboto, 11. 5. 2019 bo športni dan ATLETIKA. Zberemo se na igrišču pred telovadnico ob 7.30 uri. Učenci vozači pridete v šolo s prvo šolsko vožnjo. Športni dan bomo zaključili ob 12. uri.  Učenci vozači greste  domov s prvo šolsko vožnjo iz pred šole ob 12.15. Kosilo in kombi  normalno po urniku. Malico bomo imeli na igrišču ob 9.00. V primeru dežja bomo  športni dan prestavili na drugi dan in bomo imeli ta dan pouk po petkovem urniku. Učenci, ki na ta dan ne boste imeli kosila vas prosimo, da to sporočite v tajništvu šole.

Učenci boste med sabo tekmovali v naslednjih disciplinah; tek na 300 metrov, tek na 600 metrov oz. 1000 metrov, metu vorteksa in skoku v daljino. Najboljša dva učenca oz. učenki  po posamezni disciplini in kategoriji se uvrstita na med občinsko tekmovanje, ki bo 22. 5. 2019 v  Ormožu.

Ne pozabite na primerno športno opremo: kratke hlače, kratka majica, trenirka, športni copati.

ZADOLŽITVE:

TEKI:

– štarter: JERNJE BEZJAK,

– časomerilec: STANKO BEZJAK,

– pisanje rezultatov: NADA JANŽEKOVIČ,

– vrstni red: BOŽIDAR MURŠEC.

SKOK V DALJINO:

– merjenje dolžine:  SAŠA ČRČEK, ANGELCA MEŠKO,

– pisanje rezultatov:  NADA MAJCEN.

MET VORTEKSA:

– merjenje dolžine: ZDENKA MIKLAŠIČ, JOŽICA ALT,

– pisanje rezultatov: ALEKSANDRA ŠOŠTARIČ.

MALICA in VODNI BAR: Milko Lesničar.

FOTOGRAFIRANJE IN OBJAVA NA SPLETU (okrožnica, slike): Stanko Zamuda.

PISANJE DIPLOM:  Mojca Kosi, Teja Vernik Trofenik

ZBIRANJE REZULTATOV: Minka Lazar, Matejka Majcen.

Ostali učitelji PREDMETNE STOPNJE nadzorujete vedenje učencev na igrišču.

Stanko Bezjak

Zdenka Miklašič