OKROŽNICA

V torek, 5. 2. 2019, bo zimski športni dan za učence in učenke 4., 5., 6., 8. in 9. razreda OŠ Velika Nedelja s podružnico Podgorci. Jutranje varstvo, zajtrk, kosilo in podaljšano bivanje potekajo normalno po urniku.

Šolski avtobus in kombi vozita po petkovem voznem redu.

Šolsko malico bomo vzeli s seboj.

VSI UČENCI (razen tistih, ki boste smučali) IMATE MOŽNOST KOSILA, KO SE VRNETE Z IZBRANE ŠPORTNE AKTIVNOSTI. Če ste na kosilo ob torkih prijavljeni in ga ta dan ne boste imeli, ga prosim odjavite v tajništvu.

DRSANJE ORMOŽ (22 učencev):

  • Zbirno mesto: pred šolo v Podgorcih ob 8.20, pred šolo pri Veliki Nedelji ob 8.20.
  • Odhod šolskega avtobusa: ob 8.30 Podgorci pri šoli, ob 8.40 Velika Nedelja pri šoli.
  • Trajanje aktivnosti: od 9.00 do 12.00.
  • Odhod avtobusa iz Ormoža: 12.10.
  • Prihod nazaj: ob 12.15 Velika Nedelja, 12.30 Podgorci. Avtobus učence odloži pred šolo.
  • Učenci vozači greste domov s prvo šolsko vožnjo ob 12.50 izpred šole.
  • Oprema: smučarski kombinezon, trenirka, lahko si prinesete tudi svoje drsalke, kapa, rokavice, čelada je priporočljiva za vse učence in učenke (obvezna za učence 4. in 5. razreda, lahko je kolesarska).
  • Drsalke si izposodite na samem drsališču.
  • Vodja drsanja: Teodora Ivanuša (odhod iz Podgorcev),
  • Ostali spremljevalci: Mojca Kosi, Ines Taferner

Seznam učencev:

Učenec razred učitelj
1 ANEJA ŠTEBIH 6.A Kosi Mojca
2 TAJ VRBANIČ 6.A Kosi Mojca
3 TIA HAZIMALI 6.A Kosi Mojca
4 BARBARA TOPLAK 6.A Kosi Mojca
5 LANA SLANA 6.A Kosi Mojca
6 LARISA VAUPOTIČ 6.A Kosi Mojca
7 VANESA ČEH 6.A Kosi Mojca
8 MEGI HORVAT 6.A Kosi Mojca
9 LANA NOVAK 6.A Kosi Mojca
10 URŠKA HORVAT 6.A Kosi Mojca
11 ZOJA ŽOHAR 6.A Kosi Mojca
12 METOD STANIČ 4.A Teodora Ivanuša
13 NUŠA GERLICA 4.A Teodora Ivanuša
14 SOFIJA LAH 4.A Teodora Ivanuša
15 JON ŠTUHEC 4.A Teodora Ivanuša
16 JURGEC ŠPELA 4.B Teodora Ivanuša
17 VRZEL VIKTORIJA 4.B Teodora Ivanuša
18 FEKONJA MAŠA 4.B Teodora Ivanuša
19 ALANIS MORAVEC 5.A Teodora Ivanuša
20 ZOJA BORŠTNAR 8.A Teodora Ivanuša
21 SARA MUNDA 8.A Teodora Ivanuša
22 KLARA KOSI 8.A Teodora Ivanuša
23 MAJA HRŽIČ 8.A Teodora Ivanuša
24 ANŽE KACE TROP 8.A Teodora Ivanuša

 

ŠPORTNE IGRE (15 učencev):

v telovadnici pri Veliki Nedelji za učence matične in podružnične šole Podgorci.

  • Zbirno mesto: pred šolo ob 8.20 uri.
  • Učenci vozači pridete v šolo z drugo šolsko vožnjo. Domov greste s prvo šolsko vožnjo ob 12.50 izpred šole.
  • Trajanje aktivnosti: od 8.20 do 12.20.
  • oprema: kratke hlače, kratka majica, trenirka, športni copati ali copati z gumo.
  • Učence iz podružnične šole bo k Veliki Nedelji v telovadnico pripeljal kombi s posebno vožnjo ob 8.30 izpred šole v Podgorcih. Prav tako se bodo isti učenci vrnili nazaj na podružnično šolo s kombijem ob 12.15 iz pred telovadnice.
  • Vodja: Zdenka Miklašič
  • Ostali spremljevalci: Nina Žnidarič

Seznam učencev:

Učenec razred učitelj
1. JERNEJ HRŽIČ 6.A Zdenka Miklašič
2. NIK KELC 6.A Zdenka Miklašič
3. GAŠPER PAL VINDIŠ 6.A Zdenka Miklašič
4. MIHA PAJEK 6.A Zdenka Miklašič
5. RENE ZAMUDA 6.A Zdenka Miklašič
6. RENE PAJEK 6.A Zdenka Miklašič
7. JAN HEBAR 6.A Zdenka Miklašič
8. TIN ŽINKO 6.A Zdenka Miklašič
9. GAŠPER JAUŠOVEC 6.A Zdenka Miklašič
10. DOMEN BELŠAK 6.A Zdenka Miklašič
11. STAROVERŠKI GAŠPER 4.B Zdenka Miklašič
12. VRŠIČ DOMEN 4.B Zdenka Miklašič
13. ROŠKAR DOMEN 4.B Zdenka Miklašič
14. TILEN OKREŠA 5.B Zdenka Miklašič
15. NIKO KRALJ 6.A Zdenka Miklašič

 

PLAVANJE BIOTERME MALA NEDELJA (55 učencev):

  • Zbirno mesto: pred trgovino Mercator ob 8.20 in v Podgorcih ob 8.25 uri.
  • Učenci vozači pridete v šolo z drugo šolsko vožnjo.
  • Odhod avtobusa v Malo Nedeljo ob  30 VN izpred trgovine Mercator, ob 8.35 v Podgorcih izpred šole.
  • Odhod avtobusa iz Male Nedelje: 12.00. Najprej pelje k Veliki Nedelji, nato v Podgorce.
  • Prihod nazaj: okrog 12.30 pred šolo V Podgorcih in pri Veliki Nedelji.
  • Učenci vozači greste domov s prvo šolsko vožnjo ob 12.50 izpred šole.
  • Trajanje aktivnosti: od 9.00 do 12.00.
  • Oprema: kopalke, brisača, šampon za tuširanje, kapa za zunaj.
  • Vodja plavanja: Peter Zorli
  • Ostali spremljevalci: Alenka Korpar, Darja Kovačec (odhod iz Podgorcev), Angela Meško, Aleksandra Šoštarič (odhod iz Podgorcev), Eva Turkl Kosi

Seznami učencev:

Učenec razred učitelj OPOMBE
1 SOK GAJ 4.B Aleksandra Šoštarič BUS
2 ŠTEBIH ANŽE 4.B Aleksandra Šoštarič BUS
3 KOVAČEC MARUŠA 4.B Aleksandra Šoštarič BUS
4 ŽIGA MIHORIČ 5.B Aleksandra Šoštarič BUS
5 JAKA OZMEC 5.B Aleksandra Šoštarič BUS
6 PIA OZMEC 5.B Aleksandra Šoštarič BUS
7 EVELINA SLADNJAK 5.B Aleksandra Šoštarič BUS
8 MAI ŽIHER 5.B Aleksandra Šoštarič BUS
9 KLARA LIA ŽURAN 5.B Aleksandra Šoštarič BUS
10 ADRIAN ROŠKAR 4.A Alenka Korpar BUS
11 JAN VUK 4.A Alenka Korpar BUS
12 JULIJA DOVEČAR 4.A Alenka Korpar BUS
13 ULA CIMERMAN 4.A Alenka Korpar BUS
14 MINA SEREC LOBODA 4.A Alenka Korpar BUS
15 MATEJ PETEK 4.A Alenka Korpar BUS
16 LEJA ŠKEDELJ 4.A Alenka Korpar BUS
17 LAN VESENJAK 4.A Alenka Korpar BUS
18 ADELINA KOVAČEC 4.A Alenka Korpar BUS
19 ALEN ULES 4.A Alenka Korpar BUS
25 AJDA BRLEK 5.B Darja Kovačec BUS
28 MAJ CAJNKO 5.B Darja Kovačec BUS
29 SEBASTJAN CERKVENIK 5.B Darja Kovačec BUS
30 ŽANA ČRČEK ŽMAUC 5.B Darja Kovačec BUS
31 NIKA FICKO 5.B Darja Kovačec BUS
32 TIMI GAŠPARIČ 5.B Darja Kovačec BUS
33 MATIJA GEČ 5.B Darja Kovačec BUS
34 LAN KOKOL 5.B Darja Kovačec BUS
35 LIAM LAH ARNUŠ 5.B Darja Kovačec BUS
36 ŽANA MARIN 5.B Darja Kovačec BUS
37 BELŠAK BLAŽ 4.B Eva Turkl Kosi BUS
38 DOVEČAR DIANA 4.B Eva Turkl Kosi BUS
39 DROZG NICOLINA 4.B Eva Turkl Kosi BUS
40 KRABONJA JAKOB 4.B Eva Turkl Kosi BUS
41 MARIN SVIT 4.B Eva Turkl Kosi BUS
42 HERGULA ANEJ 4.B Eva Turkl Kosi BUS
43 BEZJAK MAJA 4.B Eva Turkl Kosi BUS
44 KOKOL DAŠA 4.B Eva Turkl Kosi BUS
45 JANŽEKOVIČ JULIJAN 4.B Eva Turkl Kosi BUS
46 KEKEC ANA TIJA 4.B Eva Turkl Kosi BUS
20 LUCIJA CVETKO 5.A Peter Zorli BUS
21 LAN GOJČIČ 5.A Peter Zorli BUS
22 JANA HORVAT 5.A Peter Zorli BUS
24 SARA GAŠPARIČ 5.A Peter Zorli BUS
47 KLAVDIJA ŠOHAR 5.A Peter Zorli BUS
48 TIMON SLANA 5.A Peter Zorli BUS
49 JANA PINTARIČ 5.A Peter Zorli BUS
50 ELI KUMER 5.A Peter Zorli BUS
51 KAJA MALEC 5.A Peter Zorli BUS
56 UNA TROFENIK 5.A Peter Zorli BUS
23 DOMEN ČEH 5.A Angela Meško šolski kombi
52 DOMEN PLOHL 5.A Angela Meško šolski kombi
53 ŽIGA TRSTENJAK 5.A Angela Meško šolski kombi
54 JERNEJ VIHER 5.A Angela Meško šolski kombi
55 RENE DOVEČAR 5.A Angela Meško šolski kombi
26 GABRIJELA PETEK 6.A Angela Meško šolski kombi
27 MIHAELA MLAKAR 6.A Angela Meško šolski kombi

BOWLING PTUJ (35 učencev):

 Zbirno mesto: pred trgovino Mercator ob 8.20 in v Podgorcih ob 8.25 uri.

  • Učenci vozači pridete v šolo z drugo šolsko vožnjo.
  • Odhod avtobusa na Ptuj ob  30 VN izpred trgovine Mercator, ob 8.35 v Podgorcih iz pred šole.
  • Trajanje aktivnosti: od 9.00 do 12.00.
  • Odhod avtobusa iz Ptuja: 12.00 .
  • Prihod nazaj: okrog 12.30 pred šolo.
  • Učenci vozači greste domov s prvo šolsko vožnjo ob 12.50 izpred šole.
  • Oprema: trenirka, športni copati ali šolski copati z gumo.
  • Vodja: Nada Janžekovič
  • Ostali spremljevalci: Jožica Alt (odhod iz Podgorcev), Marija Lazar

Seznam učencev:

Učenec razred učitelj
1 NITIN CVETKO 8.A Marija Lazar
2 ROK MAGDIČ 8.A Marija Lazar
3 KLARA OZMEC 8.A Marija Lazar
4 MANJA CVETKO 8.A Marija Lazar
5 ŽIVA FRAS 8.A Marija Lazar
6 TILEN DAMJANOVIČ 8.A Marija Lazar
7 TAJA KELC 8.A Marija Lazar
8 LANA KOCJANČIČ 8.A Marija Lazar
9 ANJA DOVEČAR 8.A Marija Lazar
10 MARUŠA TOPLAK 8.A Marija Lazar
11 ANEJ PUKLAVEC 8.A Marija Lazar
12 ANEMARI HORVAT 8.A Marija Lazar
13 ŽAN MEDVED 9.A Nada Janžekovič
14 HANA LAH 9.A Nada Janžekovič
15 DONNA ČEH 9.A Nada Janžekovič
16 DAVID STANIČ 9.A Nada Janžekovič
17 KEVIN KRAJNC 9.A Nada Janžekovič
18 MATIC MAJCEN 9.A Nada Janžekovič
19 TJAŠA KOKOL 9.A Nada Janžekovič
20 MARUŠA ANDERLIČ 9.A Nada Janžekovič
21 NIKA PUKLAVEC 9.A Nada Janžekovič
22 JANA MAJCEN 9.A Nada Janžekovič
23 NIKA MEŠKO 9.A Nada Janžekovič
24 KARIN ŠEROD 9.A Nada Janžekovič
25 TJAŠA ZAMUDA 9.A Nada Janžekovič
26 EMIR NUHAREMOVIKJ 9.B Jožica Alt
27 LARA GERLICA 9.B Jožica Alt
28 KILIAN TRUNK 9.B Jožica Alt
29 FLORJAN GAŠPARIČ 9.B Jožica Alt
30 IAN MESAREC 9.B Jožica Alt
31 REBEKA KOLENIČ 9.B Jožica Alt
32 JULIJA TUŠAK 9.B Jožica Alt
33 ANAMARI GOLOB 9.B Jožica Alt
34 NIKA DOVEČAR 9.B Jožica Alt
35 ASJA KUMER 9.B Jožica Alt

 

SMUČANJE AREH:

 Zbirno mesto: pred trgovino Mercator ob 7.15. Učence in učenke v šolo pripeljejo starši.

  • Odhod avtobusa : ob 7.30 izpred trgovine Mercator .
  • Trajanje aktivnosti: od 9.00 – 15.00 .
  • Prihod nazaj k Veliki Nedelji: okrog 16.30 pri trgovini Mercator. Učence in učenke domov odpeljejo starši.
  • Oprema: smuči, smučarski čevlji, palice, čelada (obvezna), smučarska očala.
  • Vodja: Stanko Bezjak
  • Ostali spremljevalci: Milko Lešničar, Marko Skok

Seznam učencev:

Učenec razred učitelj
1. VITO BELŠAK 4.A
2. BLAŽ KARAS 4.A
3. ŽIVA ŠOŠTARIČ 4.A
4. MATIC KOKOL 5.A
5. BLAŽ KRABONJA 5.A
6. NIKA MERC 5.A
7. ŽIGA TRSTENJAK 5.A
8. KLARISA DOMINKO 6.A
9. MANCA KUMER 6.A
10. LANA OZMEC 6.A
11. ENEJ DROZG 8.A
12. KRISTJAN KOLETNIK 8.A
13. TJAN CIMERMAN 8.A
14. BLAŽ JURGEC 8.A
15. NAJA MARIN 8.A
16. LUKA MEGLA 8.A
17. JAKA MEGLA 8.A
18. TIN KOKOL 8.A
19. PATRIK MAJHEN 9.A
20. INJA ŽNIDARIČ 9.A
21. LORELLA KOLENKO 9.B
22. ALJA KRAJNC 9.B
23. ANDRAŽ PINTARIČ 9.B

 Naloge vodij aktivnosti:

  • dvig potnih nalogov, seznamov, varnostni načrt in naročilnice v tajništvu,
  • dvig malice v jedilnici,
  • označijo avtobus, poskrbijo za pravilno razporeditev učencev po avtobusih iz seznama in pravilno usmerijo avtobus po voznem redu (glej list organizacija avtobusov ),
  • razdelitev seznamov spremljevalnim učiteljem,
  • predaja naročilnice s številom otrok na posameznih aktivnostih,
  • preverjanje prisotnih učencev in oddaja seznama udeleženih učencev v tajništvu. Označite manjkajoče učence, vpišite učence, ki niso na seznamu. Pred odhodom sporočite v tajništvo do 9.00 kateri učenec ali učenka manjka (zavarovanje).
  • preverijo primerno športno opremo učencev in učenk.

Zadolžitve:

  • RAZREDNIKI seznanijo učence z okrožnico, razporeditvijo učencev glede na avtobuse in varnostnimi navodili iz varnostnega načrta.

POUK za 7.a in 7.b bo potekal po naslednjem razporedu:

7.A

ura predmet učitelj učilnica
0.
1. GEO Gordana Črnivec GEO
2. MAT Saša Skok MAT-novi del
3. ANG Jernej Bezjak TUJ
4. LUM Božidar Muršec LUM
5. SLJ Nada Majcen SLJ
6.
7.

7.B

ura predmet učitelj učilnica
0.
1. MAT Saša Skok MAT-novi del
2. GEO Gordana Črnivec GEO
3. ZGO Gordana Črnivec GEO
4. ANG Petra Kumer MAT-novi del
5. ANG Petra Kumer MAT-novi del
6.
7.

 

Jutranje varstvo v Podgorcih: Stanko Zamuda (od 6.00 do 8.30)

Teja Vernik Trofenik: Vpis v 1. razred

Matejka Majcen: OPB 1. in 2. razred Podgorci (Marko Skok) od 12.00 do 15.10.

Nina Žnidarič: 6. in 7. uro OPB v 4. in 5. razredu pri Veliki Nedelji

Ostali učitelji imate pouk v prvi triadi po urniku.

Anton Žumbar, ravnatelj

(Skupno 705 obiskov, današnjih obiskov 1)