Učenci  9. razreda OŠ Velika Nedelja smo se letos vključili v gledališki projekt v okviru izbirnega predmeta gledališče in drama.  Sodeluje nas kar 22 učencev. Nekaj nas je igralo že v prejšnjih letih, nekaj pa jih letos igra prvič. Od začetka šolskega leta skupaj z mentoricama, Gordano Črnivec in  Nino Žnidarič, ustvarjamo našo gledališko predstavo. Vanjo smo vložili veliko truda in časa in jo ob podpori ravnatelja in drugih delavcev šole ter naših staršev postavili na oder. Že pri nastajanju predstave smo se veliko smejali in zabavali in verjamemo, da bo tudi vam všeč.

AKADEMIJA ZA PUNCE

Avtorica besedila: Simona Merljak

Priredba: Gordana Črnivec, Nina Žnidarič

Kako preživeti poletne počitnice?

Na Akademiji za punce obljubljajo aktivno preživljanje časa v naravi.

Ali so vsa dekleta, ki pridejo tja ali jih tja pošljejo starši pripravljena na to?

Na eni strani so tekmovalne športnice, na drugi pa razvajene uličarke.

Ali se bodo kljub različnosti uspele spoprijateljiti? Odgovore boste dobili na naši mladinski gledališki predstavi.

Zanimivih zapletov in razpletov pa ne bo manjkalo.

Petek, 1. 2. 2019, ob 18. uri,

sobota, 2. 2. 2019, ob 18. uri,

nedelja, 3. 2. 2019, ob 16. uri.

Kulturni dom Velika Nedelja

Vstopnine ni, veseli pa bomo vaših prostovoljnih prispevkov.

VABLJENI!

Video napovednik