Del poletnih počitnic so lahko učenci naše šole preživeli na počitniških delavnicah ob druženju s svojimi sošolci ali prijatelji. Da poletje ne bi minilo zgolj ob televiziji, računalniku ali telefonu, smo v okviru projekta POŠ za učence pripravili pester počitniški program. Med 6. in 16. uro so se tako zvrstile pravljične, ustvarjalne, socialne, gibalne, kuharske, angleške-igralne  … delavnice. Obiskali pa so nas tudi iz MCO-ja, Centra ponovne uporabe in Splošne knjižnice Ormož. Odpravili pa smo se tudi na izlete: pohod v okolici šole in izlet v Ormož, kjer smo obiskali gRajski center in Center ponovne uporabe.

Projekt Popestrimo šolo sofinancira Evropski socialni sklad in Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport.