Na OŠ Velika Nedelja z veseljem ugotavljamo, da je bila naša skupna akcija zbiranja starega papirja, ki smo jo izvedli v mesecu oktobru 2021, zelo uspešna na različnih področjih. Eden izmed namenov akcije zbiranja starega papirja je bil tudi pridobitev finančnih sredstev za šolski sklad s katerimi bomo učencem iz socialno šibkih družin pomagali, da se bodo lahko udeležili šole v naravi, ekskurzij in nadstandardnih dejavnosti.

Obveščam vas, da smo v prvi akciji skupaj zbrali 14 ton papirja za kar smo prejeli 1.201,50 evrov v šolski sklad.

Glede na dober odziv naših krajanov iz obeh krajevnih skupnosti  in pobude, da z akcijami zbiranja papirja nadaljujemo smo se na šoli odločili, da bi podobne akcije zbiranja organizirali vsaj 3 krat na leto.

Iz zgoraj navedenih razlogov Vas ponovno prosimo za vašo pomoč pri zbiranju in odvozu starega papirja  v mesecu aprilu. Skupaj bi akcijo izvedli v soboto, 2. 4. 2021 ob 9.00 . Sedanjo akcijo zbiranja starega papirja smo poimenovali »Star papir za nove knjige«. Vsa zbrana finančna sredstva bomo namenili za nakup novih knjig v šoli in v vrtcu.

Še enkrat iskrena hvala!

Lep pozdrav!