DOBRODELNA AKCIJA – DROBTINICA

OBVESTILO:

Obveščamo vas, da zaradi naglega slabšanja epidemiološke slike SARS-CoV-2 (COVID-19) in zaostrovanja ukrepov države, žal odpovedujemo letošnjo akcijo Drobtinice.

Zahvaljujemo se vam za pripravljenost.

V soboto, 17. 10. 2020, od 8. do 11. ure vabljeni pred trgovino Mercator v Veliki Nedelji, kjer naša šola v sodelovanju z RK Ormož organizira dobrodelno akcijo Drobtinica.

Za prostovoljni prispevek boste lahko ta dan odnesli kruh, ki ga šoli podarja trgovina Mercator. Zbrana sredstva so namenjena šolskemu skladu OŠ Velika Nedelja.

Prisrčno vabljeni k zbiranju sredstev za šolski sklad OŠ Velika Nedelja.

Oktober - Z nacionalno akcijo Drobtinica obeležujemo Svetovni dan hrane (16.10.) in Svetovni dan boja proti revščini (17.10.) - Rdeči križ Slovenije

Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega socialnega sklada : INFOPEKA

Dejavnosti delno sofinancira Evropski socialni sklad in Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport.