OBVESTILO

Spoštovani starši in učenci!

Obveščamo vas, da je šolska pot med OŠ Velika Nedelja in športno dvorano Velika Nedelja (po stopnicah) začasno zaprta. V nadaljevanju tega obvestila objavljamo sporočilo Medobčinske inšpektorice Jane Čavničar.

Stanislav Bezjak, ravnatelj OŠ Velika Nedelja

Spoštovani,

obveščamo vas, da  od torka, 2.9.2020, zaradi plazenja in poškodb šolske poti, velja začasna prepoved uporabe  šolske poti (parc. št. 1111, k.o. Velika Nedelja), ki poteka pod objektom Osnovne šole Velika Nedelja in se uporablja kot bližnjica med OŠ Velika Nedelja in športno dvorano Velika Nedelja. Pot je zaprta z gradbeno mrežo, nameščeni pa so tudi prometni znaki.

Uporaba poti v nobenem primeru ni dovoljena.

Šolska pot bo zaprta do zaključka sanacije in zaenkrat v naslednjem obsegu:  celotne stopnice (40 m) in cca. 60 m položnega asfaltiranega dela v smeri priključka na JP 804541.

Jana Čavničar,