OTROCI POJEJO SLOVENSKE PESMI IN SE VESELIJO

Otroci pojejo slovenske pesmi in se veselijo je projekt družbe Radio Tednik Ptuj, v sodelovanju z osnovnimi šolami in občinami, ki spodbuja rabo slovenske besede v glasbi in pesmi. Projekt se je navadno zaključil spomladi, letos pa so prireditve zaradi ukrepov proti širjenju COVID 19 potekale nekoliko drugače. Tokrat se šele s septembrom zaključuje 6. sezona Otroci pojejo slovenske pesmi in se veselijo, ko bo nastopilo 26 finalistov iz različnih koncev Slovenije.  Med njimi bo tudi učenka OŠ Velika Nedelja – DIANA DOVEČAR. Diana je s svojo prezenco na odru in seveda s svojim ogromnim glasbenim talentom očarala žirijo in poslušalce ter se tako letos že drugič uvrstila v finale šova.

Za Diano boste lahko ponovno navijali že v soboto, 19. 9. 2020, na finalni prireditvi na velikem odru na mestni tržnici na Ptuju.

Več o tem si lahko preberete na: