Pozdravljeni!

V drugi teden pouka na daljavo vstopamo vsi skupaj še bolje pripravljeni in organizirani. Po navodilih, ki smo jih prejeli od Zavoda RS za šolstvo smo pripravljeni na nove izzive, ki nas čakajo v naslednjih dneh.

Na šoli smo imenovali skupino za pomoč učencem in staršem na različnih področjih. Strokovni delavci smo vam za vaša vprašanja na voljo vsak delovni dan med 8.00 in 15.00.

 

Šolska svetovalna služba:

Teja Vernik Trofenik, tejavernik4@gmail.com, 041 343 956

 

Tehnična vprašanja: delovanje računalnikov, spletna učilnica, pošiljanje elektronske pošte,…

Stanko Zamuda stanko.zamuda@guest.arnes.si, 041 237 876

Marko Skok marko.skok@guest.arnes.si,  041 347 145

 

Individualna učna pomoč učencem:

Vanja Kvar, vanja.kvar@guest.arnes.si, 041 965 847

Mateja Rajh, mateja.rajh@guest.arnes.si,  070 698 758

Andreja Rudolf Kekec, andreja.rudolf@guest.arnes.si, 041 867 861

Marija Rajh, marija.rajh@guest.arnes.si, 040 799 247

Anton Žumbar, anton.zumbar@guest.arnes.si, 041 482 130

Nina Žnidarič, ninaznidaric@gmail.com, 031 466 176

 

Pomoč učencem v stiski, ki so posledica aktualne krizne situacije:

Teja Vernik Trofenik, tejavernik4@gmail.com, 041 343 956

 

Ravnatelj: Stanislav Bezjak, stanislav.bezjak1@guest.arnes.si, 070810757

(Skupno 126 obiskov, današnjih obiskov 1)