OKROŽNICA

TRETJI  ŠPORTNI DAN – ZIMSKE AKTIVNOSTI

 

V torek, 21.1.2020 bo tretji športni dan za učence 2.VIO ter 8. in 9. razreda Osnovne šole Velika Nedelja s podružnico Podgorci.

Predviden potek dneva za učence, ki gredo plavat:

8.15: zbiranje učencev pred podružnično šolo Podgorci in na parkirišču pri vrtcu Velika Nedelja

8.30: odhod avtobusa v Terme Mala Nedelja iz Podgorcev in Velike Nedelje

12.30: prihod avtobusa pred šolo v Podgorce in na parkirišče pri vrtcu Velika Nedelja

  • Oprema: kopalke, brisača, šampon za tuširanje, kapa za zunaj.
  • Trajanje aktivnosti: od 9.00 do 12.00.
  • Vodja plavanja: Zdenka Miklašič

 

Predviden potek dneva za učence, ki gredo drsat:

8.15: zbiranje učencev pred šolo Velika Nedelja in podružnico Podgorci

8.30: odhod avtobusa izpred šole Velika Nedelja in kombija izpred podružnične šole Podgorci na drsališče v Ormož

12.30: prihod avtobusa k Veliki Nedelji in kombija pred podružnično šolo Podgorci

  • Oprema: smučarski kombinezon, trenirka, lahko si prinesete tudi svoje drsalke, kapa, rokavice, čelada (obvezna za učence in 5. razreda, lahko je kolesarska).
  • Drsalke si izposodite na samem drsališču.
  • Trajanje aktivnosti: od 9.00 do 12.00.
  • Vodja drsanja: Teodora Ivanuša.

 

Predviden potek dneva za učence, ki gredo na bowling:

8.15: zbiranje učencev na parkirišču pri vrtcu Velika Nedelja

8.30: odhod avtobusa na Ptuj

12.30: prihod avtobusa na parkirišče pri vrtcu Velika Nedelja

  • Oprema: trenirka, športni copati ali šolski copati z gumo.
  • Trajanje aktivnosti:  od 9.00 do 12.00.
  • Vodja: Gordana Črnivec

Predviden potek dneva za učence, ki gredo na športne igre:

8.15: zbiranje učencev pred šolo  Velika Nedelja

8.30: odhod v Športno dvorano

9.30: malica v šolski jedilnici

12.20: odhod v šolo

  • Trajanje aktivnosti: od 8.40 do 12.20.
  • oprema: kratke hlače, kratka majica, trenirka, športni copati ali copati z gumo.
  • Vodja: Jožica Alt

Predviden potek dneva za učence, ki gredo smučat:

7.15: zbiranje učencev na parkirišču vrtec pri Veliki Nedelji

7.30: odhod avtobusa na Areh

17.30: prihod nazaj na parkirišče vrtec pri Veliki Nedelji

  • Oprema: smuči, smučarski čevlji, palice, čelada (obvezna), smučarska očala.
  • Trajanje aktivnosti: od 9.00 – 16.00 .
  • Vodja: Simona Brumen

Na zbirno mesto in domov učence pripeljejo in odpeljejo starši

KOSILO: 12.30 za učence predmetne stopnje in vozače

OPB: PO URNIKU

 ZADOLŽITVE:

VODJE AKTIVNOSTI:

  • dvig potnih nalogov, seznamov, varnostni načrt in naročilnice v tajništvu,
  • dvig malice v jedilnici,
  • razdelitev seznamov spremljevalnim učiteljem,
  • predaja naročilnice s številom otrok na posameznih aktivnostih,
  • preverjanje prisotnih učencev in oddaja seznama udeleženih učencev v tajništvu.

MALICA: Milko Lešničar

FOTOGRAFIRANJE IN OBJAVA NA SPLETU: Stanko Zamuda

 AVTOBUS: PRIHOD IN ODHOD

ZJUTRAJ:

BUS 1: 6.45 – cel krog – učenci 7., 8., 9. razreda

BUS 2: 7.30 –   cel krog – učenci 1.-6. razreda

POPOLDAN:

BUS 1: 13.00 –  prva vožnja

BUS 2: 14.40 –  druga vožnja

ŠOLSKI KOMBI:  vozi po ustaljenem voznem redu

JUTRANJO VARSTVO in PODALJŠANO BIVANJE potekata normalno po urniku

Učiteljica športa: Ravnatelj:
Zdenka Miklašič Stanislav Bezjak

 

4.a 4.b
4.c 5.a
5.b 6.a
6.b 8.a
8.b 9.a

 

(Skupno 340 obiskov, današnjih obiskov 1)