Spoštovani  starši, učenke in učenci

 

V poplavi reklamnih materialov in drugih papirnih izdelkov, ki se kopičijo po naših domovih, vidimo na osnovni šoli Velika Nedelja priložnost, da z zbiranjem starega papirja poudarimo pomembnost ločenega zbiranja odpadkov in  zberemo sredstva, ki jih bomo porabili za izboljšanje učnega okolja naših učencev.

Zbrani denar bi porabili za nabavo učnih pripomočkov, otroških igral. Radi bi naredili učilnici na prostem pri Veliki Nedelji in na podružnici Podgorci, kjer bi otroci preživljali kvaliteten čas na prostem. Zbrani denar bi porabili tudi za solidarnostno pomoč učencem.

Denar bo upravljal šolski sklad, ki je sestavljen iz predstavnikov staršev in šole.

Zbiranje starega papirja bo potekalo skozi celotno šolsko leto.  Pri obeh šolah, tako  pri Veliki Nedelji kot v Podgorcih, smo namestili kontejner za zbiranje starega papirja. Ker papirja ne bomo tehtali, ga lahko prinašate v katerem koli delu dneva.

Želimo si, da bi zbrali čim več starega papirja in s tem pripomogli k izboljšanju učnega okolja naših učencev.

(Skupno 211 obiskov, današnjih obiskov 1)