Letos sta se Regijskega srečanja mladih raziskovalcev Spodnjega Podravja in Prlekije udeležili dve skupini mladih raziskovalcev iz OŠ Velika Nedelja.

Nalogo z naslovom Šolar v šoli Sv. Lenarta pri Veliki Nedelji v sredini 20. stoletja so pod mentorstvom Matejke Majcen in Nine Žnidarič predstavili devetošolci David Stanič, Tjaša Kokol in Vanessa Vaupotič.

Za svoj prispevek so prejeli zlato priznanje in se tako uvrstili na državno tekmovanje.

Nalogo z naslovom Velika Nedelja na turističnem zemljevidu Slovenije so pod mentorstvom Petre Kumer predstavile devetošolke Asja Kumer, Hana Lah in Nika Meško.

Za nalogo s področja turizma so prejele srebrno priznanje.

Čestitamo.

Projekt Popestrimo šolo sofinancira Evropski socialni sklad in Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport.